ROK SZKOLNY 2021/2022
ROZPOCZĘTY!!!

W dniu 1 września 2021 r. uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny.

Ze względu na pandemię koronawirusa inauguracja została podzielona na kilka etapów. O godzinie 9.00 w hali sportowej z dyrekcją i nauczycielami spotkali się uczniowie klas pierwszych. Po wspólnym odśpiewaniu hymnu p. dyrektor, Izabela Klonowska, uroczyście powitała młodzież w murach nowej szkoły. Następnie przypomniała, że pierwszy września już zawsze w naszym kraju kojarzyć się będzie z kolejną rocznicą wybuchu II wojny światowej. W związku z tym minutą ciszy uczczono pamięć poległych.

Po spotkaniu ogólnym uczniowie udali się do klas, aby poznać swoich wychowawców. Inauguracja roku dla klas starszych odbyła się w wyznaczonych salach lekcyjnych o godzinie 10.00 i 11.00.

Wszystkim uczniom życzymy, aby nowy rok szkolny był pełen sukcesów, ciekawych wyzwań edukacyjnych i rozwijających doświadczeń!