Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja

Akademia z okazji
Dnia Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej (film z uroczystości)
Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2017 r. świętowaliśmy obchody Dnia Edukacji Narodowej. Akademię otworzyła część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy II THA pod opieką p. Barbary Kępczyńskiej i p. Małgorzaty Gutowskiej. Uczniowie zadedykowali wszystkim pracownikom oświaty występ muzyczny, przenieśli nas w świat bajki, zabrali na seans z życzeniami.

Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej

O wspaniały humor zadbał także kabaret Fart, który pod opieką wicedyrektor S. Tomanek zaprezentował skecz „Mariolka”.

Pani Dyrektor Klonowska życzyła wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły entuzjazmu, satysfakcji w odkrywaniu nowych obszarów codziennej pracy oraz sukcesów w życiu osobistym.

Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej

Podziękowania nauczycielom za trud wkładany w swoją pracę wyrazili także: przewodnicząca Rady Rodziców – p. E. Jackowska, proboszcz Parafii p.w. Przemienienia Pańskiego – o. J. Leśniarek OMI oraz zaprzyjaźnieni ze szkołą przedstawiciele Cechu Rzemiosł Różnych w Iławie – p. Mirosław Mazur oraz p. I. Lutoborska.

Dzień Edukacji Narodowej

Tradycyjnie dyrektor Klonowska przyznała także okolicznościowe nagrody dla nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi.

Gratulujemy i życzymy sukcesów

KAROLINA BRETSZNEIDER