listopad 2022

Listopad w Internacie

Mieszkanki Internatu wraz z wychowawcami uczciły pamięć walczących i poległych za Polskę w czasie II Wojny Światowej. Zapaliłyśmy znicze na opuszczonych grobach oraz uporządkowałyśmy je przed 1. listopada.

W minionym miesiącu odbyły się też zajęcia profilaktyczne z okazji Światowego Dnia Cukrzycy. Celem akcji było zwiększenie świadomości odnośnie przyczyn, objawów oraz sposobów leczenia tej choroby. Chętne osoby zmierzyły sobie ciśnienie tętnicze oraz poziom cukru we krwi.

Listopad w internacie

Uczestniczyłyśmy również w spektaklu teatralnym „Na tropach Smętka” Melchiora Wańkowicza.

Andrzejki połączyłyśmy ze strefą kibica, były wróżby i dużo emocji podczas meczu Polska – Argentyna.

Przez cały listopad tworzyłyśmy własnoręcznie ozdoby świąteczne, które można było zakupić na szkolnym kiermaszu.

WYCHOWAWCY INTERNATU